Koniec urlopu czas wracać do pracy

Katarzyna Pluta21 sierpnia 2017Komentarze (0)

Lato to moja ulubiona pora roku. W ostatnim tygodniu udało mi się nie przeglądać przychodzącej do mnie poczty, nie odbierać połączeń telefonicznych (z góry przepraszam wszystkich, którym nie udało się do mnie dodzwonić) gdyż po prostu nie miałam dostępu do internetu, nie miałam zasięgu. Szczerze mówiąc taki oddech od codzienności jest potrzebny.

Niestety jestem już po urlopie i w najbliższych dniach wracam do pracy do swojej Kancelarii. Długo nie pisałam ale postaram się nadrobić zaległości.

W Warszawie jak na razie nie pada deszcz, pogoda dopisuje. Praca w centrum metropolii, jaką jest nasza stolica, ma swoje plusy i minusy. Codziennie przechodzę przez tzw. patelnię i niemal codziennie zatrzymują mnie przedstawiciele organizacji, które ratują pszczoły i  inne zwierzęta. Nie przepadam za tym. Muszę wspomnieć, że mam niepowtarzalny widok z okien Kancelarii prosto na PKiN, wielu klientów się nim zachwyca, więc zapraszam aby przekonać się na żywo.

Korzystając z okazji chciałabym polecić dzisiaj Tobie bloga prowadzonego przez Adwokat Małgorzatę Woźniak www.dzialspadkubeztajemnic.pl.  Jest to blog obejmujący tematykę prawa spadkowego, w szczególności kwestie związane z podziałem spadku. Panią Mecenas znam osobiście i polecam gdyż jest dobrym fachowcem.

Wkrótce na moim blogu zaprezentuję wywiad przeprowadzony z Panią Mecenas Małgorzatą Woźniak w którym poproszę ją o udzielenie odpowiedzi na kilka nurtujących pytań.

Przybliżę Wam również problematykę związaną z wydziedziczeniami, które czasami są sporządzane błędnie. Nie wiem czy wiesz, ale wydziedziczenie czasami nie przekreśla szansy na zachowek! Napiszę o tym więcej w kolejnym wpisie.

Tymczasem przed nami końcówka wakacji, a więc cieszmy się ostatkami słonecznych dni:-)

 

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Pluta Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Pluta z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem katarzynapluta-adwokat@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Previous post:

Next post: