Powitanie :-)

Katarzyna Pluta17 stycznia 2017Komentarze (0)

Witaj serdecznie na moim blogu!

To mój pierwszy wpis. Mam w głowie mnóstwo ciekawych tematów, które zamierzam poruszać na moim blogu. Wszystkie będą dotyczyły oczywiście zachowku. Wierzę, że znajdziecie tutaj odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Od początku mojej praktyki zawodowej spotykałam się z wieloma różnego rodzaju sytuacjami, w których moi klienci przychodzili po poradę dotyczącą zachowku. Pytali czy będzie można od nich żądać zapłaty zachowku, występowali na drogę sądową o jego zapłatę bądź chcieli się dowiedzieć jak uniknąć zapłaty zachowku? Niektórzy pytali co to w ogóle jest ten zachowek ?

Mam nadzieję, że będziecie z  zainteresowaniem śledzić kolejne tematy i wiedza przeze mnie przekazana przyda się Wam w życiu:-).

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Pluta w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Pluta w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Następny wpis: