Podsumowanie odwiedzin na blogu

Katarzyna Pluta31 maja 2017Komentarze (0)

Po kilku miesiącach pracy nad moim blogiem nadszedł czas posumowań. Choć prawie codziennie śledzę statystyki bloga i bacznie obserwuje ile osób mnie odwiedza to do tej pory nie sprawdzałam, które wpisy cieszyły się największym zainteresowaniem.

Najchętniej czytanym wpisem  jest Darowizna a zachowek i muszę Ci powiedzieć, że wcale mnie to nie dziwi. Dlaczego? Dlatego, że klienci mojej Kancelarii, którzy zgłaszają się do mnie na poradę często przychodzą z takim zagadnieniem, a więc liczba odwiedzin jest odzwierciedleniem ogólnego zapotrzebowania na poradę prawną w tym zakresie.

Chętnie czytanym tematem jest również wpis  Jak uniknąć zapłaty zachowku?  Zainteresowanie tym wpisem jest podobne choć jest to  zdecydowanie inna grupa klientów.

Dużą popularnością cieszy się również Wzór pozwu o zachowek . Cieszę, że ten wzór jest pomocny tym, którzy samodzielnie występują w sprawach o zachowek.

Jeśli interesuje Cię jakieś zagadnienie o którym mogłabym napisać to proszę o wpisanie Twojej propozycji tematu na blogu. Postaram się o tym napisać. Może w ten sposób uda mi się stworzyć wpisy, które będą cieszyły się jeszcze większą popularnością.

Zapraszam do wpisywania tematów na listę PROPOZYCJE NA TEMATY DO BLOGA.

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Pluta Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Pluta z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem katarzynapluta-adwokat@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Previous post:

Next post: