Praca w okresie zagrożenia epidemicznego

Katarzyna Pluta19 marca 2020Komentarze (0)

Porady na odległość

Chciałabym poinformować, iż jeśli potrzebujesz pomocy prawnej czy też porady prawnej zapraszam do kontaktu telefonicznego. Co prawda, praca Kancelarii została ograniczona w ten sposób, że nie odbywają się spotkania w biurze Kancelarii, ale cały czas jest możliwość uzyskania porady prawnej przez telefon lub online.

Praca sądów ograniczona

Jak pewnie słyszałeś w mediach, Sądy również ograniczyły swoją działalność. Niemalże wszystkie rozprawy do końca marca zostały odwołane. Nie można w Sądach przeglądać akt a dostęp do biur podawczych został ograniczony. Na zarządzenie prezesów sądów została wstrzymana wysyłka korespondencji do stron i pełnomocników. Pracownicy sądów pracują zdalnie lub na swoich miejscach pracy nadrabiając zaległości. Jest to chyba jedyny pozytyw tej sytuacji, gdyż jest nadzieja, że dawno zapomniane sprawy będą miały nadany bieg. Nie mnie jednak w tym trudnym okresie można składać pozwy czy wysyłać pisma do Sądów.

*   *   *

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 501 570 500e-mail: katarzynapluta-adwokat@wp.pl

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Pluta Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Pluta z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem katarzynapluta-adwokat@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Previous post:

Next post: